همراهان عزیز آتلیه ویهان ، شرایط پیش آمده در مورد عکس لاتاری که هر ساله در این فواصل مورد نیاز شما می باشد جهت ثبت نام گرین کارت آمریکا ، باعث شد که اطلاعاتی کوچک ولی مفید و کاربردی را در این پست به اطلاع شما عزیزان برسانیم. این شرایط حکایت از آن دارد که تعدادی از سایت های ویژه ثبت نام لاتاری ، عکاسی جهت ثبت نام لاتاری را کاری پیچیده و سخت برای شما جلوه می کنند تا شما به علت استرس بوجود آمده حتما جهت ثبت نام لاتاری به این سایت ها مراجعه کرده و مبلغ هنگفتی را از شما دریافت کنند.

کوتاه به اطلاع می رسانیم و واقعیت این است که شما می توانید عکس لاتاری را به راحتی در عکاسی ها و آتلیه های معتبر و با تجربه انجام دهید و حتی خود شما با ورود به سایت ثبت نام گرین کارت آمریکا ثبت نام انجام داده و هیچ گونه هزینه ای را متقبل نشوید. قابل ذکر اینکه عده ای از عکاسی ها و آتلیه های بدون مجوز و تجربه کاری و مشاغلی مثل خدمات کامپیوتری و کافی نت ها اقدام به عکاسی لاتاری نموده و با توجه به پایین بودن کیفیت عکاسی و عدم سایز بندی صحیح در عکس ، باعث خلل در روند ثبت نام لاتاری می شوند.

برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا ، آسانترین و ارزانترین راه مهاجرت به آمریکاست که دولت ایالات متحده برای حفظ تعادل نژادی در این کشور هر ساله برگزار می کند که در نتیجه این برنامه فرد برنده ، گرین کارت (کارت سبز) آمریکا را دریافت می کند که پس از آن از تمام امتیازات شهروندان آمریکایی اعم از : تحصیل ، اشتغال ، بیمه و … به جز حق رای دادن ، برخوردار می شود.

از بین تمام شرایط مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری ، داشتن عکس مناسب یکی از مهمترین شروط برنامه قرعه کشی گرین کارت آمریکاست ؛ زیرا ابتدا عکس در فرم ثبت نام شما مورد بررسی قرار می گیرد ، که هر ساله درخواست متقاضیان زیادی به دلیل نداشتن عکس مناسب رد می شود . عکاسان مجرب ما در آتلیه ویهان آشنایی کامل با شرایط عکس لاتاری دارند. با ویهان شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری 2024 آمریکا افزایش دهید.

ثبت نام در لاتاری 2024 از طریق سایت رسمی لاتاری امریکا برای هر فرد رایگان است.

حال بر آنیم که در فرصت های بعدی بصورت کلیپ یا نوشته ، راهنمای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا را در وبسایت قرار داده تا کمک کوچکی از طرف مدیریت و پرسنل آتلیه عکاسی ویهان برای همراهان عزیز باشد.