عکاسی نوزاد آتلیه ویهان

عکس ثبت یکصدم از          ثانیه های شیرین زندگیست

همراهان و مشتریان عزیز، به وبسایت ما خوش آمدید.

قرار نیست با توضیحات زیاد شمارا از ورود به وبسایت رسمی آتلیه عکاسی ویهان خسته کنیم ؛ چرا که باهوش و ذکاوت بالایی که در تمامی ایرانیان عزیز وجود دارد ، با دیدن نمونه کار های موجود در www.photovihan.ir به راحتی به توانایی کادر مجرب این مجموعه یقین پیدا می کنید و اگر برداشت تعریف از خود نباشد ، به قول همین ایرانیان باهوش می شود گفت :

آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است.

ولی در ذیل گوشه ای از امکانات و توانایی ها و اطلاعاتی که نیاز به یادآوری می باشد را به سمع و نظر شما می رسانیم.

1. بهترین زمان برای عکاسی نوزاد بین یازده تا بیست روزگی می باشد.

2. پس از رزرو و تعیین وقت عکاسی ، در صورت استفاده نوزاد از پستانک و شیشه شیر و دارو های مخصوص مثل قطره استامینوفن در روز عکاسی همراهتان باشد.

3. ورود به آتلیه با کفش هایی که از خیابان آمده اکیدا ممنوع است و حتما کفش هایی که می خواهید با آن در آتلیه عکاسی کنید ، کف کفش را در منزل با آب و تاید شسته ، داخل نایلون گذاشته و ورودی آتلیه بپوشید. امکان شستن کف کفش ها در آتلیه وجود ندارد و هرگز استثنایی از طرف کادر آتلیه عکاسی ویهان در این مورد وجود ندارد.

4. مدیریت آتلیه ویهان به دلیل حساسیت بالای این نوع عکاسی ، از عکاسان حرفه ای و دلسوز که خود آنها هم مادر هستند استفاده می کند و محیط آتلیه را از نظر پاکیزگی و دمای مورد نیاز برای نوزاد آماده کرده تا همه چیز برای یک عکاسی خوب آماده باشد تا دغدغه های خانواده هارا در این مورد مرتفع کرده باشد.

5. مدیریت آتلیه ویهان ، تمامی وسایل و اکسسوری جهت عکاسی نوزاد را ، خود تهیه کرده و با رعایت موارد پاکیزگی و ضدعفونی کامل به کار گرفته است به طوری که جهت عکاسی نوزاد نیاز به آوردن لباس و اکسسوری توسط خانواده نیست.

دوستان و همراهان عزیز آتلیه ویهان جهت اطلاع از شرایط و قیمت ها ، لطفا با ما در تماس باشید.