عکاسی خانوادگی آتلیه ویهان

عکس ثبت یکصدم از                      ثانیه های شیرین زندگیست

خلاق ، خاص و متعهد ، سه ویژگی اصلی مدیریت و پرسنل آتلیه عکاسی ویهان است.

همراهان عزیز آتلیه ویهان ، با توجه به متعهد بودن مجموعه نسبت به خواسته مشتریان عزیز ، امکان قرار دادن بیشتر عکس های خانوادگی در وبسایت وجود ندارد ، جهت بازدید از نمونه های بیشتر با هماهنگی قبلی به دفتر آتلیه عکاسی ویهان مراجعه کنید. لازم به ذکر است عکس های قرار گرفته در سایت با اجازه از مشتریان عزیزمان می باشد.
هیچ چیز عشق جاری در یک خانواده را به خوبی یک عکس دسته جمعی نشان نمی دهد.

همراهان عزیز طبق نمونه عکس های خانوادگی که در صفحه رسمی آتلیه ویهان در ذیل آمده ، همکاران ما تجربه خاص در زمینه عکاسی خانوادگی دارند و تلاش کرده اند با ثبت ژست های متفاوت و خلاقانه خاطرات به یاد ماندنی برای اعضای خانواده به یادگار بگذارند . در کشور ما برعکس کشور های اروپایی و آمریکایی ، علاقه بیشتری به عکس های پرتره دو نفره و تکی دارند. طبق تحقیقی که اینجانب از مشتریان عزیزی که از این کشور ها به ایران رفت و آمد دارند  به طور منظم در سال جهت عکاسی به آتلیه ما می آیند ، می گویند : آنها به عکس های خانوادگی بیشتر علاقمند هستند بطوری که در سال تقریبا دو مرتبه جهت عکاسی خانوادگی به آتلیه مراجعه می کنند. چرا که به گفته یکی از مشتریان عزیز که در واشینگتن سکونت دارد می گوید: عقیده دارند که ممکن است یکی از اعضای خانواده به علتی در سال های آینده در جمع آنها نباشد ولی در کشور ما اینگونه نیست ، شاید علت های دیگری دارد که آن را از دکتران روانشناس عزیز باید جویا شد.

ولی تعداد انگشت شماری هم از مشتریان عزیز در ایران نیز داشته ایم که در زمان تهیه کلیپ و عکس کودک اصرار داشته اند که حتما پدر و مادر بزرگ ها ، دایی و… نیز در کنار کودک باشند. تا در آینده خاطرات ماندگاری در ذهن کودک ایجاد کند. برای مثال حتما کسانی هستند در بین ما که حتی یک عدد عکس با پدر و مادر بزرگ ها به یادگار ندارند.

ما برای ثبت این خاطرات زیبا و بیادماندنی در هر زمانی در آتلیه و فضای باز برنامه ریزی و پیشنهاد داریم :
  1. عکاسی خانوادگی در آتلیه اختصاصی در هر فصل از سال
  2. عکاسی خانوادگی با تم های بهار ، تابستان ، پاییز ، زمستان ، و تم های مناسبتی ماننده هفت سین ، هالوین ، یلدا ، کریسمس و ولنتاین
  3. قبل از رفتن به مراسم های جشن عروسی و عقد و میهمانی ها
مدیریت آتلیه ویهان جهت رفاه حال مشتریان عکاسی خانوادگی تعدادی لباس ست مادر و فرزند (خانوادگی) تهیه کرده است که با درخواست مشتری و هماهنگی از قبل در اختیار شما قرار می گیرد. تعدادی از نمونه ها در وبسایت و پیج اینستاگرام قرار دارد ، برای دیدن نمونه های بیشتر می بایست به دفتر مراجعه کنید.

نکاتی جهت آمادگی شما قبل از حضور در آتلیه :

  1. ورود به آتلیه همراه با کفش هایی که از خیابان آمده اید ممنوع می باشد .با توجه به بیماری های متعدد در این دوران ( مانند کرونا) پرسنل مجموعه به هیچ عنوان اجازه ورود به آتلیه را به شما نمی دهند و شما باید کف کفش هایی که جهت عکاسی مورد استفاده است را با آب و تاید شسته ، داخل نایلون گذاشته و ورودی آتلیه بپوشید.
  2. در صورت تمایل به استفاده از لباس های مادر و فرزندی آتلیه حتما دو روز قبل از تایم عکاسی اسکرین شات از لباس انتخابی را برای دفتر ارسال کنید . زیرا ممکن است در همان روز مشتری دیگری همان لباس را انتخاب کرده باشد.
  3. با توجه به زمان بندی های عکاسی در روز مشخص حتما جهت جلوگیری از تداخل عکاسی ها راس ساعت هماهنگ شده در آتلیه حاضر شوید.
  4. تایم هماهنگی جهت عکاسی خانوادگی طبق تعداد اعضای خانواده شما در نظر گرفته شده است و اضافه شدن بدون برنامه افراد دیگر باعث خلل در روند عکاسی دلخواه شما می شود. لذا در هیچ شرایطی مدیریت آتلیه عکاسی ویهان این نوع تغییر در برنامه ها را نمی پذیرد.

دوستان و همراهان عزیز آتلیه ویهان جهت اطلاع از شرایط و قیمت ها ، لطفا با ما در تماس باشید.